Tabliczki brajlowskie

Proponujemy wykonanie tabliczek z napisami brajlowskimi do oznakowania drzwi w budynkach szkół i instytucji publicznych.  Tabliczki z grawerem na laminacie grawerskim z wtłaczanymi kulkami brajlowskimi ze stali nierdzewnej.


Zdjęcie przedstawia tabliczkę z grawerem i napisem w braju Sekretariat Zdjęcie przedstawia tabliczkę z grawerem i napisem w braju Gabinet USG Zdjęcie przedstawia tabliczkę z grawerem i napisem w braju Sala dydaktyczna Zdjęcie przedstawia tabliczkę z grawerem i napisem w braju Sala lekcyjna Zdjęcie przedstawia tabliczkę z grawerem i napisem w braju Toaleta Zdjęcie przedstawia tabliczkę z napisem w braju

Tłoczenie na folii

Napisy brajlowskie tłoczone na specjalistycznych foliach o różnych wymiarach i grubościach. W zależności od potrzeb proponujemy folię przezroczystą pod którą można umieścić napis czarnodrukowy lub folię w kolorze białym. Folię podklejamy mocną taśmą dwustronnie klejącą.

Napisy możemy również wykonać na folii lustrzanej sprawiającej wrażenie wykonania napisu na polerowanym metalu.


Zdjęcie przedstawia folię lustrzaną z tłoczneiem w brajlu Zdjęcie przedstawia białą folię z tłoczneiem w brajlu

Tablice informacyjne w brajlu mogą posłużyć do opisania eksponatów w muzeach i galeriach i tym samym przybliżyć odbieranie sztuki osobom niewidomym. Napisy tłoczone na transparentnej lub białej folii można nakleić na istniejące już tablice z napisami w czarnym druku.


Skontaktuj się z nami: brajl@masterpunkt.com